Stíratelná tabulka + fixy Pomůcky

Skladem (>5 pcs)
Color
Size
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.

OBOUSTRANNĚ STÍRATELNÁ TABULKA PRO 1. TŘÍDU ZÁKLADNÍ ŠKOLY. Speciální povrch s předtištěným vzorem linek na šířku je ideální pomůckou pro nácvik správného psaní. Linky a pomocné linky na přední straně tvoří šablonu pro nácvik správných poměrů psacích i tiskacích písmen. Zadní strana tabulky je učena k malování. Sada obsahuje tabulku, stírací textilii a dva značkovače s ERGO držením, které jsou plněny zdravotně nezávadným, za sucha stíratelným inkoustem. Značkovače skladujte ve vodorovné poloze.

Detailed information

Product detailed description

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: