Dětská college mikina SPGŠ Beroun

Luxusní kousek jak z amerických filmů je College mikina od Schools United se zapínáním na kovové cvočky. College mikina má malý potisk na prsou. Objednávky končí 15. listopadu - dodání do 16. prosince.

Barevná kombinace
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Kategorie: Obchodní akademie, střední pedagogická a jazyková škola
Záruka: 2 roky
#sizes_table#: /velikostni-tabulka-detska-college-mikina/
Dětská college mikina SPGŠ Beroun (Barevná kombinace Kelly green / arctic white (Zelená / bílá), Velikost XL (12-13let))
Aktuálně nelze objednat

College mikina Schools United

- padne klukům i holkám

- silnější gramáž: 330 GSM

- použité látky: 70% bavlna, 30% polyester

- Lze prát ve 30° , Žehlení dovoleno

- Velikostní tabulka ke stažení zde

college dětské mikiny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.