Hodnocení obchodu
4,6
Průměrné hodnocení obchodu je 4,6 z 5 hvězdiček.
228 hodnocení
5
204x
4
2x
3
2x
2
1x
1
19x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
NF
Nikol Formánková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.10.2024
Vše v pořádku hezké provedení kvalitní materiál
AS
Adéla Sengrová
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
17.10.2024
Jsem spokojena, triko bezva (materiál, provedení). Jen ty ceny?
JZ
Jana Zítková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.10.2024
VC
Vlasta Chlupová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.10.2024
Škoda že nebyly tepláky.Jednani bylo v pohodě
LV
Lukáš Valtr
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.10.2024
Vše v pořádku, velikosti sedí
PS
Petra Spálová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.10.2024
Vše přišlo včas, v pořádku.
VK
Vladimír Kříž
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
12.10.2024
Terminy dodání neodpovídá realitě, do telefonu na dotaz, kdy bude zboží odesláno, bylo lživě odpovězeno, rozdíl 10 dní.
TM
Tereza Mazouchová
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
12.10.2024
Došla detska mikina bez jednoho druku-zapínání u mikiny.
ZR
Zdenka Rolenčíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.10.2024
Spokojenost, vše super...
MV
Marie Vrz
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.10.2024
Ano vše přišlo vpořádku, rychle a oblečení skvěle sedí .👍
VG
Veronika Gógová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.10.2024
Maximálna spokojnosť, veľmi pekne ďakujem.
BF
Bc. Helena Farabauerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.10.2024
Trika jsou moc hezká- barevně. Potisk by byl hezčí na zádech- lépe viditelný při sportování.
Bohužel úplně neodpovídá velikost, jsou menší oproti standartu. Brala jsem si XL, což normálně nosím, když chci volnější triko, ale je mi těsné. Lépe by mi sedělo 2XL.
JS
Jana Scheinerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.10.2024
Spokojenost, krásný materiál 😉
MS
Miloš Sláma
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.10.2024
Velká spokojenost
JH
Jana Husáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.10.2024
Vše v pořádku, kvalitní materiál.Rychlé doručení.Objednávala jsem již podruhé.
ZS
Zuzana Soušková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.10.2024
Vše v pořádku, rychlé doručení.
PG
Pavla Gáliková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.9.2024
Super. Potisk pěkný, škoda, že logo není vyšité, to by teprve byla bomba. Doručení bylo rychlejší, než bylo uvedeno☝💪🙂
MB
Milan Barot
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.9.2024
LK
Leona Kolmanova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.9.2024
PS
Petra Stypková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.9.2024
