Jak získat eshop pro svou školu?

 

Rozhodli jste se dát své škole šmrnc a obléknout jí do nového kabátu? Jste na správném místě. Právě jste udělali první krok k tomu, aby jste začali budovat hrdost na své škole. A jaký je další krok? 

 

1. Napište nám. 

 Řekněte nám něco o sobě a přibližte nám historii vaší školy. Jaké barvy jsou pro vás typické? Máte logo, které využíváte a nebo chcete vytvořit nové zcela od začátku? To vše se nám bude hodit, abychom připravili návrhy vám přímo na míru. 

 Říct nám o sobě můžeš zde: Posloucháme

2Oblečení

Na výběr je z rozsáhlého sortimentu a rozhodně to nemusí skončit jen u trička nebo mikiny. Nabízíme toho mnohem víc. Chcete batoh, kulicha a kšiltovku? Místo mikiny byste rádi college mikinu, tepláky a baseball tričko? Zvládneme udělat (téměř) cokoliv. 

Podívat se na ukázkový eshop pro vaší školu se můžete zde: Ukázka

3. Potisk

Máme skvělé grafiky, kteří pro vás připraví 3 návrhy zcela zdarma. Proč posíláme tři? Abyste si mohli vybrat. Do celého rozhodovacího procesu jsou navíc zapojeni všichni studenti, kteří si tak vyberou design, který se jim líbí nejvíce. Ve škole stačí vylepit plakáty, které vám zašleme a žáci mohou online hlasovat o svůj oblíbený motiv. 

 

Podívejte jaké návrhy jsme vytvořili pro různé školy. 

motivy

4. Vytvoření e-shopu

 

Máte vybraný motiv? Super. Teď je čas na to vytvořit e-shop. Nemusíte se ničeho bát. Veškerá práce je na nás. Na kraloveskoly.cz přidáme jako záložku i vaši školu a nahrajeme všechny varianty oblečení. 

5. Objednávání

Od začátku roku 2020 jsme přešli na objednávání přes náš e-shop. Vy se ve škole nemusíte trápit se seznamy a manipulací s penězi. Vše si objednají a zaplatí přímo studenti a rodiče sami na eshopu.

 

Zvláštností tohoto e-shopu je, že je vždy otevřený jen určitou dobu, většinou zhruba 14 dní. Jakmile posbíráme veškeré objednávky, vše najednou vyrobíme (obvykle nám to 2 týdny) a doručíme na soukromé adresy za drobný poplatek

6. Všichni máte oblečení

Oblečení dorazilo a je rozdáno. Co teď? Uděláte nám neuvěřitelnou radost, pokud se vyfotíte a fotku nám pošlete. 

 
7. Chceme objednat znovu

Z naší zkušenosti stačí spustit eshop 1x do roka. Pokud by byl však  zájem alespoň o 20ks a více, můžeme eshop otevřít i vícekrát do roka. Zde je ale potřeba garantovat minimální množství 20ks.

Buďte hrdí na svou školu a nechte si navrhnout kolekci ještě dnes.