Úhloměr Pomůcky

Skladem (>5 pcs)
Color
Size
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.

Úhloměr 180 / 125 vyrobený z čirého průhledného polystyrenu. Stupnice tištěny technologií přesného sítotisku. Tisk stupnic je odolný proti opotřebení při běžném používání. Mimo dvou úhloměrných stupnic na oblouku je na přeponě natištěna 120 mm dlouhá délková stupnice. Úhloměr je určený k rýsování a technickému kreslení ve škole i v kanceláři. Zabalen je do polyetylenového sáčku s eurozávěsem.

Detailed information

Product detailed description

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: